Eastcon®
RUUMDE KLIIMASEADMED

Kannatate üha suureneva kliimamuutuse all? Õhusaastamise nähtamatu ohu üle arutletakse küll sageli, kuid meie silmis tehakse liiga vähe. Haiguste ja allergiajuhtumite arvu tõus on meile vastuvõetamatu. Seetõttu võtsime meie, firma EASTCON, endale vastutuse ja tegutsesime.

Järeleproovitud iso-ion® -tehnoloogia abil kaitseme Teid ja Teie perekonda seal, kus Te end kõige paremini tunnete: oma kodus. Mõtleme aga ka kaugemale: meie ruumide kliimaseadmed mitte ainult ei puhasta õhku, vaid hoolitsevad ka optimaalse kliima eest ruumis, niisutades näiteks kütteseadmete tõttu tekkinud kuiva õhku, jahutades seda suvisel ajal ja küttes talvisel ajal. Kõik ühes käepärases ja kaasaskantavas seadmes!

Mugavalt juhtpuldi abil juhitav ja tänu oma nüüdisaegsele disainile Teie eluruumides moodne. Absoluutselt uudne toode kujutab sealjuures meie sisustusfunktsiooni! Täpsemalt selgitab Teile meie töötaja. Kogege isiklikult puhta õhu positiivset mõju!


KLIENTIDE ARVAMUSED >  TEIE KODUKOHA LÄHEDUSES >

RUUMDE KLIIMASEADMED


Pretensiooni esitamise tingimused:

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Tarbija võib kaebuse esitada kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul Eastcon AG Eesti OÜ-le mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil (Kanali tee 6, Tallinn) või elektronposti aadressil eastcon@eastcon.ee

Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12, Tallinn 10117; telefon 6201707; info@tarbijakaitseamet.ee). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee

Visit us on Facebook Visit us on Youtube Channel Visit us on LinkedIn