Eastcon®
TRIIKIMIS- JA AURPUHASTUSSEADMED

Vihastate alati triikimisest tekkivate voltide ja ajakulu peale? End õigustanud EASTCONi triikimis- ja aurpuhastusseadmetega esitleme Teile meie ettevõtte absoluutseid tipphetki.

Meie triikimissüsteemide abil töötate kiiresti ja probleemideta nagu professionaal. Need süsteemid on mitmefunktsioonilised ja ruumisäästlikud. Kortsud-voldid kuuluvad minevikku. See aga pole veel kõik: te võite seda süsteemi täiendada meie aurpuhastiga ja seega on Teil juba kaks trumpi: triikimisproff ja puhastusproff, garanteerides Teile kogu majas perfektse hügieeni.

Pärast seda, kui Te tulevikus pesutriikimise ja korteri koristamise ühe hoobiga korda ajate, jääb Teil aega lastega mängimiseks ja oma perele pühendumiseks. Esitlene Teile hea meelega neid arvukaid praktilisi funktsioone isiklikult!


KLIENTIDE ARVAMUSED >  TEIE KODUKOHA LÄHEDUSES >

TRIIKIMIS- JA AURPUHASTUSSEADMED


Pretensiooni esitamise tingimused:

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Tarbija võib kaebuse esitada kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul Eastcon AG Eesti OÜ-le mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil (Kanali tee 6, Tallinn) või elektronposti aadressil eastcon@eastcon.ee

Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12, Tallinn 10117; telefon 6201707; info@tarbijakaitseamet.ee). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee

Visit us on Facebook Visit us on Youtube Channel Visit us on LinkedIn